+6 fotó
Hirdetéskód: 8934975
Referenciaszám: 393496
Frissítve: 12 napja
Dunaharaszti eladó ikerház 5 szobás: 164,99 millió Ft
164,99 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
155 m²
405 m²
5 szoba
Eladó ikerház Dunaharaszti, 155nm, 164.990.000Ft - Családi házas övezetében
Prémium ikerház eladó Dunaharasztin.
Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a csendes és rendezett Bezerédi lakóparkban kínálunk megvételre egy prémium minőségben épülő ikerház 150 m²-es iker lakását 400 m²-es saját kerttel. Az A+ energetikai besorolású otthon modern hőszivattyús rendszerrel, padló, mennyezeti és falfűtéssel készül, amely egész évben kiemelkedő komfortot és alacsony fenntartási költséget biztosít. Az átgondolt tervezésnek, a prémium műszaki tartalomnak és az extra hangszigetelésnek köszönhetően a ház valódi családi ház érzetét nyújtja egy nyugodt, élhető környezetben.
Főbb jellemzők:
- 125 m² lakótér + 30 m² terasz/erkély
- 405 m² saját telekrész
- 4 szoba + nappali
- 2 fürdőszoba + gardrób
- A+ energetikai besorolás
- Hőszivattyús rendszer (padló-, mennyezet- és falfűtés)
- Háromrétegű nyílászárók
- Elektromos redőny előkészítés
- Prémium anyaghasználat
Az ikerház tervezése során külön figyelmet fordítottak az önálló családi ház érzetére:
- Extra hangszigetelés az ikerfalnál
- Külön öntött födémek
- Stabil, vasbeton szerkezet
Az ingatlan egyedi tervezéssel és gondos kivitelezéssel készül. A beruházó számára a minőség és időtállóság elsődleges,
Várható átadás: 2026. július
AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást! BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.