+8 fotó
Hirdetéskód: 8223758
Referenciaszám: 107003826
Frissítve: 30 napja
Dunaharaszti eladó ikerház 4 szobás: 114,99 millió Ft
114,99 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
106 m²
518 m²
4 szoba
Dunaharaszti Központi részén modern energiatakarékos tároló kapcsolatos ikerház eladó
Dupla fedett kocsibeálló, teljesen körbe járható ingatlan, NINCSEN közös falkapcsolat!!
Dunaharasztin MODERN, ENERGIATAKARÉKOS hőszivattyús tároló kapcsolatos ikerház CSODÁS KÖRNYEZETBEN eladó!
Éljen a lehetőséggel !!!!
BEVEZETŐ áron kínáljuk eladásra Dunaharaszti legkedveltebb részén, igényes kivitelezésű, kedvelt elrendezésű ikerházait.
Hitel ügyintézéssel kapcsolatosan is azonnal rendelkezésére állunk!
CSOK igényelhető rá!
Az utcafronti ingatlan 106nm-es, melyhez 518nm-es telekrész tartozik, ára: 114.990.000.Ft
A hátsó ingatlan 106nm-es 754nm-es telekhányaddal, melynek ára: 124.990.000.Ft ELKELT!!!
A BERUHÁZÓ SZÁMTALAN REFERENCIÁVAL RENDELKEZIK
Elosztását tekintve kiváló: a szülői apartman rész kerül kialakításra, gardróbbal , fürdővel. Az amerikai konyhás étkező-nappalin kívül, 4 hálószobával, 2 fürdőszobával, mosókonyhával rendelkeznek illetve terasszal és tárolóval.
A fűtésrendszer és a meleg víz hőszivattyúval működtetett padlófűtéssel kerül kiépítésre, gazdaságossá téve a fogyasztást termosztátokkal.
Napelem előkészítés. Elektromos autótöltő előkészítés.
A falak 10 cm-es homlokzati, a padlástér pedig 25 cm-es szigeteléssel.
A tető fedése bramac betoncseréppel történik.
A nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel ellátottak.
ENERGETIKAI BESOROLÁS: A
Igény szerint, választhatók a burkolatok, a belső ajtók, szaniterek és a válaszfalak is még variálhatók.
A Hévmegálló és üzletek, DUNA-PART néhány perces sétával elérhetők.
Az ingatlanok várható átadása: 2025. nyár. A képek között a látványtervek, alaprajzok, helyszínrajzok szerepelnek.
Igényes, gondos, egyedi kivitelezés! Érdemes megtekinteni! Ne maradjon le róla!
Várjuk hívását! Amennyiben nem tudjuk felvenni a telefont, hamarosan visszahívjuk!
Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal!
Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítjük kedves Ügyfeleinket, igen kedvező hitelekkel 2024-ben!
Ha az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítünk.