+10 fotó
Hirdetéskód: 9009731
Referenciaszám: M329153-5226516
Feltöltve: ma
Dunakeszi eladó ikerház 2+2 fél szobás: 141,9 millió Ft
141,9 millió Ft
1,43 millió Ft/m²
99 m²
453 m²
2+2 fél szoba
Eladó Ház, Dunakeszi
Dunakeszin eladó igényes ikerházfél a Duna-parttól egy utcányira .
Csendes, családi házas környezetben kínálunk megvételre egy kiváló elosztású, világos otthont, mindössze 3 perc sétára a vízparttól. A 99 nm-es lakótér eredeti alaprajz szerint nappali + 3 szobás, jelenleg nappali + 2 hálószobás kialakítású, de a harmadik szoba könnyedén visszaállítható.
A ház saját részre készült, igényes belső terekkel, minőségi burkolatokkal, üvegajtókkal és kondenzációs kazánnal. Déli fekvésű nappaliját egész nap természetes fény tölti meg, ami nemcsak kellemes hangulatot biztosít, hanem a fenntartási költségekre is kedvező hatással van.
A nappaliból és a konyhából is megközelíthető, hatalmas, 20 nm-es terasz tökéletes helyszíne lehet a reggeli kávéknak vagy a családi összejöveteleknek.
Praktikus kialakításának része a külön mosógép helyiség is, így a fürdőszoba tágas és rendezett maradhat. A 453 nm-es telek jelenleg gondozásmentes burkolatot kapott, de igény esetén könnyedén kialakítható zöld kert is. A telken kerti tároló és autóbeálló található, a ház előtt pedig további 2 autó számára biztosított a kényelmes parkolás.
Elhelyezkedése kiváló: a Duna-part mindössze egy utcányira, kb. 3 perc sétára található, nyugodt, rendezett, családi házas övezetben.
Energetikai tanúsítvány folyamatban
Gyors birtokbaadás lehetséges
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!