+6 fotó
Hirdetéskód: 8014439
Referenciaszám: HZ010531
Frissítve: ma
Ercsi eladó ikerház 4 szobás: 60 millió Ft
60 millió Ft
705,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
85 m²
300 m²
4 szoba
Leírás
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba , 2 fürdőszobás ,nappali ,konyha étkezős ikerház bal oldali része. Nagyon jó a telek elosztása nincsenek közös részek, a saját elkerített telek 429 nm es kialakítású lesz. Megbízható régóta működő cég építi az ingatlant. CSOK és egyéb kedvezmények igénybe vehetők. Fűtésrendszer: Levegő - víz hőszivattyúval lesz kivitelezve, komplett műszaki tartalmat megtekintés után tudok adni. Kulcsrakész ár: 60M Érdemes megtekintenie!
Tulajdonságok
Ikerház
Új építésű
Gázkazán
2023
16 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 998 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
258 213 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 998 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 998 2