+17 fotó
Hirdetéskód: 8808114
Referenciaszám: 213307090
Frissítve: 9 napja
Erdőkertes eladó ikerház 1+3 fél szobás: 108,8 millió Ft
108,8 millió Ft
1,28 millió Ft/m²
85 m²
835 m²
1+3 fél szoba
Extrákkal felszerelt csendes helyen lévő, költözhető, nappali+3 hálószobás ikerház fél eladó Erdőkertesen
Azonnal költözhető!
Használatbavételi elkészült!
Társasházi alapító okirat beadva!
Erdőkertes csendes mellékutcájában csodaszép ikerház hátsó fele nagy telekkel eladó! Az első fele már elkelt!
Minőségi építkezés csodaszép designe-nal! Erre a házra nem kell plusz 10 Millió Ft-ot ráköltenie! Miért?
Mert a tulajdonos mindenre gondolt és beszerelte az extrákat is:
- riasztó
- külön vezérelhető termosztát minden szobában
- elektromos alumínium redőnyök és szúnyogháló
- H tarifa előkészítve
- 1 db légkondi kiállás előkészítve a nappali felé, ha hűteni is szeretne
- napelem előkészítve a tetőn
A 2 ház csak a háztartási helyiségnél csatlakozik egymáshoz.
Mindkét ház brutto 85 nm-es, nappali + 3 hálószobás, netto 77 nm-es (+ a terasz és tornác fele).
Ebben a hirdetésben a nagyobb telkes ingatlanról van szó. Ennek a telek része 740 nm, a helyszínrajzon a hátsó ház.
Jellemzők:
- thermo, nagyméretű nyílászárók a több fény érdekében -Gealan Linear márka a nyílászáróknál és Smoovio tolóajtó a nappalin
- gyönyörű fekete Panasonic hőszivattyú kültéri egység, 8 kwh, mely remekül illik a ház megjelenéséhez
- külön kamra
- külön gardrób
- háztartási helyiség Ariston Lydos hybrid wifis boilerrel ellátva
- kb 15.65 nm-es terasz, + 1.5 nm-es tornác burkolattal és korláttal ellátva
- kavicsozott autóbeálló
Elkészültek a hidegburkolatok is, a laminált padlók hamarosan lekerülnek.
Ennek a háznak a hátsó kertjében meghagyta a tulajdonos a 2 kis tárolót, mely felújítható, vagy ha az ügyfél szeretné, akkor lebontja.
A használatbavételi megvan, így azonnal költözhető!
Jogilag társasházi alapító okirat vagy ügyvédi használati megosztó szerződés készül a 2 lakásra, ahogyan a vevő szeretné.
Ha a 2 tulajdonos szeretné majd, akkor elválaszthatja kerítéssel a 2 beálló részt, szeparálva egymástól a 2 telket.
Távolsági buszmegálló kb. 5 perc, a Vicziántelep vasútállomás Veresegyházán kb. 500 méter, gyalogosan 7-10 percre található!
Ez az ingatlan alkalmas a 3%-os hitel (100 M ft vételár + extrák), és a Csok+ felvételére. Céges építkezésről van szó.
Díjtalan, banksemleges hitelügyintézésben segítünk!
Tulajdonságok
Ikerház
1
Új építésű
Hőszivattyú
2026
A+
Van
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel