+12 fotó
Hirdetéskód: 8350091
Referenciaszám: HZ041425
Frissítve: 24 napja
Etyek eladó ikerház 6 szobás: 149 millió Ft
149 millió Ft
683,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
218 m²
500 m²
6 szoba
Leírás
Eladó Etyek-Botpusztán: Természetközeli, csendes otthon igényeseknek!
Etyek festői Botpuszta részén, nyugodt, természetközeli környezetben kínáljuk eladásra ezt a 2007-ben épült, 218 nm-es, saroktelken fekvő, modern ikerházat. Az 500 nm-es, rendezett telek és az ingatlan minden részlete a kényelmet és a nyugalmat szolgálja.
Az ikerházban összesen 5 hálószoba, egy amerikai konyhás nappali, gardrób, fitnesz helyiség, valamint 2 fürdőszoba wc-vel gondoskodik a kényelmes családi életről.
Minden ablak háromrétegű műanyagból készült, elektromos redőnnyel felszerelve, amelyek nemcsak az energiahatékonyságot, hanem a biztonságot és a kényelmet is növelik.
A ház melegét egy mindössze 1 éves gázkazán biztosítja, míg a hűtő-fűtő klíma gondoskodik az optimális hőmérsékletről az év minden szakában.
Az elektromos kapuval ellátott telken egy garázs található, amely egy autó számára biztosít védett parkolóhelyet. Ezen kívül további három autó számára is van parkolási lehetőség a telken belül.
Az ingatlan elhelyezkedése tömegközlekedés szempontjából is kiváló: a legközelebbi buszmegálló mindössze 5 perc sétával elérhető.
Ez a ház ideális választás mindazok számára, akik értékelik a csendes, természetközeli környezetet, és szeretnének egy modern, kényelmes otthont, ahol a város közelsége és a természet nyugalma harmonikusan ötvöződik.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és tekintse meg ezt a gyönyörű ingatlant személyesen is!
Tulajdonságok
Ikerház
Gázkazán
2007
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 998 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
641 228 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás