+11 fotó
Hirdetéskód: 9014755
Referenciaszám: HZ087231-5229577
Feltöltve: 1 napja
Gödöllő eladó ikerház 4 szobás: 135 millió Ft
135 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
110 m²
353 m²
4 szoba
Eladó ház, Gödöllő
GÖDÖLLŐN - 2015-ben épült 110nm-es MODERN IKERHÁZ -
353 nm kerttel- ELADÓ!
TÁGAS - KÉNYELMES - SZÉP KÖRNYEZETBEN:
a nagy nappali közvetlenül kapcsolódik a fedett teraszhoz,
amely remek helyszín családi vagy baráti összejövetelekhez,
miközben élvezhetjük a kert nyugalmát.
A ház fűtését modern gáz-cIrkó rendszer biztosítja, így a hideg hónapokban is kellemes meleget garantál.
Továbbá a TETŐTÉR beépíthető, ami további 30 négyzetméterrel növelheti a hasznos alapterületet.
PEST MEGYÉBEN, Budapest agglomerációjában található, és kiváló választás azok számára, akik szeretnének elmenekülni a főváros zajától, de annak közelségét sem szeretnék feladni.
A VÁROS KELLEMES a zöld környezetétől, illetve híres a történelmi és kulturális látnivalóiról, köztük a Gödöllői Királyi Kastélyról.
TÖMEGKÖZLEKEDÉS-sel is könnyen elérhető, iskolákban és szabadidő eltöltésére alkalmas helyszínekben gazdag település.
Az itt élők nyugodt és barátságos környezetről számolnak be, ami ideális a családok számára. ideális választás mindazok számára, akik tágas, kényelmes otthont keresnek egy barátságos kertvárosban.
Az ingatlan kiváló elosztással rendelkezik: a
AZ INGATLAN ELHELYEZKEDÉSE NAGYSZERŰ:
mivel Gödöllő központjának nyüzsgésétől távolabb,
mégis mindössze néhány percre található.
Ez lehetővé teszi a csendes, természetközeli ÉLETVITELT, miközben minden szükséges infrastruktúrához könnyedén hozzájuthatunk.
Gödöllő, a BUDAPESTTŐL 30 km-re fekvő város, ideális választás mindazok számára, akik a nagyváros közelsége mellett vágynak a kisebb települések nyugalmára. A várost a királyi Kastély és a Szent István Egyetem teszik különlegessé, és számos kulturális és szabadidős programlehetőséget kínál az itt lakók számára.