+14 fotó
Hirdetéskód: 9001576
Referenciaszám: 217500752
Frissítve: ma
Jászberény eladó ikerház 3 szobás: 85,99 millió Ft
85,99 millió Ft
614,2 ezer Ft/m²
140 m²
557 m²
3 szoba
Jászberény csendes utcájában kiváló minőségű ikerház eladó.
Jászberényben kivételes lehetőséget kínálva egy globálisan exkluzív ingatlan a piacon.
Méretét tekintve 140nm, melyhez tartozik egy fűtött belső garázs, ahonnan a parkosított udvart lehet megközelíteni.
Az ingatlan két higéniai helyiséggel rendelkezik, amiből az egyik zuhanykabinnal, a másik káddal felszerelt.
Fűtését tekintve cirkó kazános, ez melett vegyestüzelésű kazán, kandalló és 4 db H-tarifás hűtő-fűtő klíma berendezések biztosítják a komfortos és energiatakarékos hőérzetet a házban.
Nyílászárói újjak, műanyagok, duplaüvegesek, redőnnyel, szúnyohálóval ellátottak.
Telek méretét tekintve 557nm, melyhez tartozik egy hátsó igényesen kialakított fedett terasz.
A ház szobái tágasak, világosak. A galériás nappali, étkező-konyha, belmagassága átlagon felüli.
Ezzel a tér sokkal nagyobbnak hat.
Az ingatlanban a hideg és meleg burkolatok gondosan kiválasztottak, stílusát tekintve mediterrán tipusú.
Kikapcsolódási lehetősége teljes mértékben adott a telek mérete miatt.
A 3%-os START hitelre minden tekintetben megfelel!
Tető szerkezete kiválló állapotban van, falai téglából épültek.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését forduljon hozzám bizalommal!
Tulajdonságok
Ikerház
2
Újszerű
Gázkazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 201 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
370 062 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.