Eladó ház Kecskemét 120 nm
Eladó ház Kecskemét 120 nm
Eladó ház Kecskemét 120 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9003765
Referenciaszám: 3621534-5217889
Frissítve: ma

Kecskemét eladó ikerház 4 szobás: 104,9 millió Ft

104,9 millió Ft
874,2 ezer Ft/m²
120 m²
Alapterület
455 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Kiváló állapotú, teljes körűen felújított ikerház eladó Kecskemét kedvelt részén a Petőfivárosban! Megvételre kínálunk egy nettó 120 m2 -es, kétszintes ikerházat amely ideális választás azoknak, akik világos, tágas tereket és egy azonnal költözhető otthont keresnek. Főbb jellemzők: - 120 m2 lakótér - nappali + 3 külön nyíló szoba - 455 m2 önálló, privát kertkapcsolat - 30 m2 garázs - külön tároló - 2 db klíma - H tarifa - elektromos kapu A környék csendes, családbarát, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkezik, közelben minden ami a mindennapi élethez szükséges. ​.Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Hívjon, szolgáltatásaink vevőink részére ingyenesek! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
F
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bendéné Lampé Nóra
HOUSE36 Ingatlanhálózat
Az iroda összes hirdetése
+36 70 649 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 354 080 Ft
Második évtől
451 442 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.