+17 fotó
Hirdetéskód: 8954712
Frissítve: 27 napja
Kozármisleny eladó ikerház 4 szobás: 115 millió Ft
115 millió Ft
741,9 ezer Ft/m²
155 m²
430 m²
4 szoba
Kozármislenyben, 155 nm-es, 4 szobás, szigetelt, klímás ikerház, 35 nm-es üzlethelyiséggel eladó.
Kozármisleny Újfalu részén, modern, felújított, 155 nm-es, nappali + 2 hálószobás, szigetelt, klímás ikerház, 35 nm-es üzlethelyiséggel eladó.
Telek mérete 430 nm, ami két oldalról is megközelíthető.
Helyiséglista: alsó szinten (60 nm) nappali, konyha, mosókonyha, wc, középső szinten (60 nm) 2 szoba, fürdő-wc található. Tetőtér (35 nm) be van építve, ahol plusz egy szoba kapott helyet.
Az alsó szinthez egy nagy méretű, 40 nm-es terasz, a felső szinthez pedig egy 6 nm-es erkély tartozik.
Egy 35 nm-es üzlethelyiség is található az udvarban, ami kiváló lehetőség vállalkozásnak.
Az ingatlan felújított állapotban van, 10 cm szigetelés van a falakon, korábban cserélve lett a komplett tető, és a lakótér is teljeskörűen fel lett újítva vezetékektől kezdve.
Fűtése gáz-cirkó, új gázkazánnal, rezsiköltsége nagyon kedvező.
5db. hűtő-fűtő klíma is beépítésre került.
Parkolni a szigetelt, egyállásos garázsban és a ház előtt lehetséges. A garázs mellett egy tároló is van.
Ideális mérete, jó elosztása által kisebb és nagyobb családoknak egyaránt kiváló lehetőség.
Közvetlen közelében található bolt, iskola, óvoda, focipálya, valamint az utca végén van a Kozármislenyi tó, park, játszótér.
További információkért hívjon bizalommal.
Energetikai Tanúsítvány száma: HET-1032-8145
Tulajdonságok
3
40 m²
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 335 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
494 908 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás