+13 fotó
Hirdetéskód: 8712926
Referenciaszám: 387471
Frissítve: 15 napja
Mogyoród eladó ikerház 4 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
96 m²
628 m²
4 szoba
Eladó ikerház Mogyoród, 96nm, 99.900.000Ft - Borvirág utca
BOMBA ÁRON MOGYORÓDON ! ! !
CSEND, NYUGALOM, MADÁRCSICSERGÉS...
CSAK 94.900.000 FT ! ! !
3 KÜLÖNNYÍLÓ SZOBA + AMERIKAI KONYHÁS NAPPALI, TERASZ!
BRUTTÓ 105 NM!
A ház 30-as xtherm téglából épült, szigetelése 15cm, Bramac tetőcserép fedéssel.
HŐSZIVATTYÚs fűtési rendszerrel, valamint KLÍMÁval és RIASZTÓval kerül átadásra.
Tervezett átadás: 2026. DECEMBER 31.
NEM A KIVITELEZŐTŐL FÜGG, Ő 6 HÓNAP ALATT MEGÉPÍTI!
HITELEZHETŐ, CSOK KÉPES ÉS RUGALMASAN MEGTEKINTHETŐ!
HÍVJON A RÉSZLETEKÉRT, NE MARADJON LE RÓLA!
U.I.: A képek ugyanazon beruházó által készített hasonló ingatlanban készültek! Az alaprajz a valóságnak 100%-ban megfelelő. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 387471
Tulajdonságok
Ikerház
1
Új építésű
Hőszivattyú
2025
17 m²
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 361 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
429 924 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 361 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 361 3