Eladó ház Monor 80 nm
Eladó ház Monor 80 nm
Eladó ház Monor 80 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9001037
Referenciaszám: HZ066033-5220440
Frissítve: ma

Monor eladó ikerház 4 szobás: 87,5 millió Ft

87,5 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
80 m²
Alapterület
350 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó ingatlan Monoron. Megbízható kivitelezőtől Bizonyított, referenciákkal rendelkező beruházó Magas műszaki tartalom Igényes kivitelezés Főbb adatok: 80,35 m² hasznos alapterület. 3 hálószoba. Amerikai konyhás nappali. Fürdő + WC. Külön WC. Kamra. Háztartási helyiség. Tornác. Hangszigetelő fal. Műszaki tartalom: 3 rétegű üvegezésű fa vagy műanyag nyílászárók. Külső falakon 10 cm kőzetgyapot hőszigetelés. Talajnedvesség elleni szigetelés (GV-4 bitumenes lemez). Hidegburkolatok: kerámia vagy gres lap, flexibilis ragasztással. Melegburkolat: laminált parketta (dilatációs hézaggal). Vizes helyiségekben teljes csempeburkolat. Térburkolatok beton térkőből. Burkolatok: 5.000 Ft/m²-ig választhatók. Belső ajtók és szaniterek választhatók. Infrastruktúra (2 km-en belül): Bevásárlási lehetőségek. Vasútállomás. Buszpályaudvar. Általános iskola. Gimnázium. Gyors elérés Budapest felé. Közvetlen vasúti kapcsolat a Cegléd–Szolnok vonalon. Várható átadás 2026 év vége. Megtekintésért keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd: Csernus Andrea +36 30 844 9553; csernus.andrea1@dh.hu Referencia szám: HZ066033

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Csernus Andrea
Villa Gyömrő
Az iroda összes hirdetése