Eladó ház Mór 122 nm
Eladó ház Mór 122 nm
Eladó ház Mór 122 nm
+8 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9018695
Referenciaszám: HZ035126
Feltöltve: 2 napja

Mór eladó ikerház 2 szobás: 54,99 millió Ft

54,99 millió Ft
450,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
122 m²
Alapterület
740 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó ikerház Móron, a Vértes szívében panorámás kilátással, rengeteg lehetőséggel! Móron, kiváló elhelyezkedéssel, csendes környezetben kínálunk megvételre egy nagy lehetőségeket rejtő ikerházat. Az ingatlan a Vértes szívében található, gyönyörű panorámával és remek adottságokkal. A ház 117 nm2-es. Belső tereinek átalakítása már elkezdődött, így az új tulajdonos teljes mértékben saját elképzeléseire formálhatja otthonát vagy akár vállalkozását. Az ingatlan jelenlegi állapota kreatív szabadságot biztosít azoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani a tereket. A házhoz tartozik egy különálló közel 14 nm2-es  nyári konyha jellegű épületrész is, amely számos lehetőséget kínál: a terasz beépítésével további szobák alakíthatók ki, külön lakrész vagy vendégszoba is kialakítható, de akár egyéni vállalkozás, műhely vagy iroda számára is tökéletes lehet. További előnyök: szerelőaknás garázs pince jó elrendezési lehetőségek panorámás környezet kiváló lokáció Közelben található iskola, óvoda, bolt.  Az ingatlan ideális választás lehet családoknak, befektetőknek vagy vállalkozóknak is, akik értéket látnak egy sokoldalúan alakítható házban. További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!