+17 fotó
Hirdetéskód: 8935071
Referenciaszám: HZ020907
Frissítve: 6 napja
Nagytarcsa eladó ikerház 5 szobás: 169,9 millió Ft
169,9 millió Ft
880,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
193 m²
430 m²
5 szoba
Leírás
NAGYTARCSÁN SÜRGŐSEN ELADÓ EGY 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél, garantáltan
a Füzesliget legkedveltebb, legcsendesebb utcájában!!
Szerkezetileg és esztétikailag is kifogástalan!
A modern külső mellett a belső terek is tágasak, napfényesek,igényesen kialakítottak!
Ideális családok számára, hiszen közel van a központhoz, iskolákhoz, parkokhoz, és kiváló a közlekedés.
Az 5 szoba lehetővé teszi, hogy mindenkinek csendes, külön élettere legyen, akár munkához, tanuláshoz, pihenéshez.
Az udvaron lévő úszómedence, gyönyörű növényzet és sütögető a nyári otthoni kikapcsolódást teszi pihentetővé hangulatossá.
Személyesen kell látnia, hogy meg győződjön, ez az otthon pont Önnek lett szánva!
Tulajdonságok
Ikerház
Gázkazán
2006
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Duna House - Gödöllő Az iroda összes hirdetése
+36 28 614 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
731 172 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Duna House - Gödöllő Az iroda összes hirdetése
+36 28 614 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Duna House - Gödöllő Az iroda összes hirdetése