+10 fotó
Hirdetéskód: 9007934
Referenciaszám: HZ074592
Feltöltve: 1 napja
Nagytarcsa eladó ikerház 4 szobás: 184,9 millió Ft
184,9 millió Ft
1,65 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
112 m²
436 m²
4 szoba
Leírás
Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, egyszintes ikerház, amely kiváló választás lehet családok számára vagy azoknak, akik nyugodt, modern otthont keresnek Budapest közelében.
Az ingatlan egyik legkülönlegesebb és legértékesebb része a 32 nm-es, aluminium szerkezetű, körbe üvegezett, tolóüveges fedett terasz, amely télikertként is tökéletesen használható. Ez a rendkívül világos és hangulatos tér nyáron ideális étkezőként, pihenőtérként vagy családi összejövetelek helyszíneként szolgál, így az otthon egész évben extra életteret biztosít.
A ház praktikus és kényelmes elrendezésű, tágas terekkel rendelkezik: nappali, konyha-étkező, 3 szoba, dupla komfort és külön háztartási helyiség került kialakításra, így a mindennapi élet minden igényét maximálisan kiszolgálja. A modern kialakításnak és a jó térkihasználásnak köszönhetően az ingatlan rendkívül otthonos és élhető.
A korszerű szigetelésnek, a modern gázkazánnak, valamint a hűtő-fűtő klímának köszönhetően a fenntartási költségek kedvezőek, az otthon pedig minden évszakban kellemes hőmérsékletet biztosít. A nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, ami tovább növeli a komfortérzetet.
A házhoz egy körülbelül 400 nm-es, könnyen karbantartható kert tartozik, amely tökéletes lehet gyermekek számára, kerti sütögetésekhez vagy egyszerűen a nyugodt kikapcsolódáshoz.
A környék rendezett, csendes és családbarát, a közlekedés pedig kiváló, így a főváros könnyedén és gyorsan elérhető.
Ez az igényes, modern otthon remek lehetőség azok számára, akik egy különleges hangulatú ingatlant keresnek nyugodt környezetben.