+3 fotó
Hirdetéskód: 9012218
Referenciaszám: 725600334
Feltöltve: ma
Nyíregyháza eladó ikerház 3 szobás: 84,9 millió Ft
84,9 millió Ft
922,8 ezer Ft/m²
92 m²
92 m²
3 szoba
SÓSTÓGYÓGYFÜRDŐ NAPPALI+2 SZOBÁS, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ!
Sóstógyógyfürdő egyik legkedveltebb lakóparkjában 91,97 nm-es, nappali - amerikai konyha + 2 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ!
Több elkészült referenciamunka, magas műszaki tartalom és minőségi anyaghasználat jellemzi a projektet.
Kizárólag a garázsnál kapcsolódó ikerházi lakás!
Az ingatlan főbb jellemzői:
Lakótér: 75,47 nm + 16,50 nm garázs + 13,77 nm terasz
Leiertherm Pro tégla 30 külső falazat, 15 cm-es homlokzati szigeteléssel,
LeierPLAN 30 N+F belső falazat,10 N+F válaszfalak,
Fokozottan hőszigetelt, műanyag nyílászárók,
Helységei: Amerikai konyhás nappali + étkező, közlekedő, 2 külön nyíló szoba, gardrób, tároló + háztartási helyiség,
Fürdőszoba Wc-vel
Zárt privát lakópark elektromos kapuval,
Privát kertrészek,
Hőszivattyús fűtésrendszer, padlófűtéssel
Modern, zöldövezeti környezetben kínál prémium életérzést!
Már szerkezetkész állapotban — a burkolatok még választhatók!
Várható átadás:2026 ősz
Díjmentes hitel, OTTHON START, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal! Ügyfeleink számára
minden szolgáltatásunk DÍJMENTES!
Tel:+36 30 579 6521
Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő
Tulajdonságok
Ikerház
1
Új építésű
Hőszivattyú
2026
13,8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 579 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
365 371 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.