Eladó ház Nyíregyháza, Sóstóhegy 135 nm
Eladó ház Nyíregyháza, Sóstóhegy 135 nm
Eladó ház Nyíregyháza, Sóstóhegy 135 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9007518
Referenciaszám: 180801514
Feltöltve: ma

Nyíregyháza eladó ikerház 3 szobás: 93 millió Ft

93 millió Ft
688,9 ezer Ft/m²
135 m²
Alapterület
320 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Kiváló referenciákkal rendelkező építtetőtől! Nyíregyháza, Sóstóhegyen új lakóparkban ikerház eladó! - 30-as Porotherm (X-Therm Okos) tégla, 15 cm lábazat- és 15 cm falazatszigeteléssel - Válaszfalak Ytong/ViaBlock 10 cm - Tető lejtésképzéssel, PVC fóliával, lemezbádoggal, 20 cm-es szigeteléssel - Padlózat szigetelés 10 cm lépésálló EPS100 Nikecell -Padlófűtés+törölköző szárító radiátor, Hőszivattyú 10 KW+ indirekt tárolóval 80-100 l -Műanyag nyílászárók (kívül szürke, belül fehér), bukó- emelő terasz ajtó - Klíma szintenként 1 db -Garázskapu Hörmann, elektromos -Térkövezett bejárat - Telek kb. 314 m2 - Lakótér 110,94 m2, a terasz10 m2, fedett belépő 4,3 m2, - Amerikai konyhás kialakítású nappali + 3 háló, 2 fürdőszoba, közlekedő, fedett bejáró, terasz - Hörmann kapus garázs (20 m2) Ikerház, az egyik fele már elkelt, a pirossal kiemelt ingatlan eladó. Átadás 2026. június közepe CsokPlusz, OtthonStart hitel igénybe vehető! Bővebb műszaki leírásért, információért, ingyenes, bankfüggetlen ügyintézéssel várom hívását!

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
2
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2026
Terasz:
10,4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaduplakomfortosgarázsgardróbklímateraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Baku Lászlóné a Pontos Ingatlanos
Elements Group
Az iroda összes hirdetése
+36 70 616 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 313 913 Ft