+3 fotó
Hirdetéskód: 8873057
Referenciaszám: HZ074272
Frissítve: 22 napja
Nyíregyháza eladó ikerház 5 szobás: 96,9 millió Ft
96,9 millió Ft
833,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
116 m²
475 m²
5 szoba
Leírás
Nyíregyháza Orosi út közelében, Lakóparki környezetben, igényes, szép családi házak szomszédságában, komoly referenciával rendelkező kivitelezőtől eladó egy 475 nm-es telekre épülő, 116,2 nm-es, nappali - amerikai konyha + 4 szobás új építésű IKERHÁZ.
Az ingatlan főbb jellemzői:
- Lakótér 97,07 m² + garázs 19,13 m²
- nappali-konyha-étkező, 4 hálószoba, fürdőszoba, WC, mosókonyha, közlekedő, előtér, garázs
- Külső főfalak: Porotherm 30-as téglafal, a külső falak 15 cm-es grafitos hőszigeteléssel
- Belső főfalak: Porotherm 30-as téglafal
- Födém: a földszint feletti födém 15/15 cm-es fagerendákból épül. A födém 30 cm üveggyapot hőszigetelést kap.
- Nyílászárók: kívül fehér színű műanyag szerkezetű ajtók és ablakok kerülnek beépítésre.
- Burkolatok: a helyiségek padlóburkolata kerámia és laminált parketta.- Fűtése: hőszivattyús, padlófűtéssel
- A lakáshoz közvetlenül kapcsolódó nyitott teraszon beton térkő burkolat lett tervezve
- Korszerű hőszivattyús fűtésrendszer, minden helyiségben padlófűtéssel szerelve
- Hőszigetelések: a földszinti padlóban 15 cm lépésálló Nikecell, illetve a garázsban 12 cm grafitos hőszigetelés, a földszint feletti födémben 30 cm hőszigetelés, a külső falakon 15 cm vtg. hőszigetelés lett tervezve.
- A külső térrel érintkező áthidalások és koszorúk 5+15 cm-es hőszigetelést kapnak.
Várható átadás 2026 első negyedév.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén!
Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Tulajdonságok
Ikerház
Új építésű
Hőszivattyú
2025
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel