Eladó ház Oroszlány 267 nm
Eladó ház Oroszlány 267 nm
Eladó ház Oroszlány 267 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8991480
Referenciaszám: 1405
Frissítve: 7 napja

Oroszlány eladó ikerház 7 szobás: 149,99 millió Ft

149,99 millió Ft
561,8 ezer Ft/m²
267 m²
Alapterület
1380 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
CSALÁDI ÁLOMOTTHON OROSZLÁNY SZÍVÉBEN - NYUGALOM ÉS KÉNYELEM Képzelje el, hogy egy csendes zsákutcában él, ahol a gyerekek biztonságban játszhatnak, Ön pedig nyugodtan élvezheti az otthon melegét. Ez a 2022-ben épült, 267 m²-es, 7 szobás ikerház tökéletes választás nagycsaládosoknak vagy több generáció együttélésére. Miért ideális családoknak? Tágas, világos nappali galériával - közös pillanatokhoz 2 fürdőszoba + külön mellékhelyiségek Hatalmas, 1380 m²-es udvar 4 praktikus tároló Kikapcsolódás otthon: Jakuzzi a fedett teraszon Szauna a fürdőszobában Kandalló a meghitt estékhez A napfényes terek és a nyugodt környezet garantálják, hogy minden nap egy kicsit olyan legyen, mintha nyaralna. Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges! Irányár: 149,99 M Ft Herr Vivien: +36 20 662 4868 A Gamma House iroda ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézővel áll rendelkezésükre, legyen szó hitelről vagy támogatásról, mi segítünk megtalálni az Ön számára legkedvezőbb hitelkonstrukciót, teljesen díjmentesen! Továbbá építési, felújítási, renoválási munkákhoz ajánljuk irodánkkal együttműködő profi szakember csapattal rendelkező vállalkozóinkat, akik többek között segítségükre lehetnek kőműves és ácsmunkák, belsőépítészeti munkálatok (gipszkarton, álmennyezet, tetőtér beépítése,…),napelemes rendszerek kiépítésében. Keressen minket bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel