Eladó ház Pécel 140 nm
Eladó ház Pécel 140 nm
Eladó ház Pécel 140 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8996819
Referenciaszám: 209002233
Frissítve: 1 napja

Pécel eladó ikerház 4 szobás: 136,7 millió Ft

136,7 millió Ft
976,4 ezer Ft/m²
140 m²
Alapterület
500 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Megvételre kínálunk Pécelen, gyönyörű környezetben egy új építésű, panorámás, teraszos, 4 szobás, dupla garázsos, 140 m²-es ikerházat. A ház tájolása és elosztása kiváló, tágas, világos, nyitott nagy terekkel rendelkezik. Az ingatlan igényes kivitelezéssel, minőségi alapanyagokból, átgondolt tervezéssel, egyedi belső kialakítással készült, ahol a kényelem és az átgondolt tervezés mellett az energia takarékosság volt a fő szempont. Az ingatlan 15 nm-es terasszal rendelkezik. A ház fűtéséről és a használati melegvíz ellátásáról egy kondenzációs kombi cirkó gondoskodik, padlófűtéssel kombinálva. Inverteres hűtő-fűtő klímák lettek beszerelve, melynek köszönhetően minden évszakban kellemes hőmérsékletet tarthatunk. A házhoz tartozó privát telek mérete 500 nm, tehát a telek teljes mérete 1000 nm. Privát, zárt lakóparkban helyezkedik el, ahol csak néhány ház található. Körben fás, erdős terület található, viszont mégis közel a centrumhoz. Ezért szomszédokkal csak elvétve lehet találkozni.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
1
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagarázsgázinternetklímaösszkomfortospanorámavillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Zoltán
Egylet.hu
Az iroda összes hirdetése
+36 70 550 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 461 418 Ft
Második évtől
588 294 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix