+9 fotó
Hirdetéskód: 9008040
Feltöltve: 1 napja
Pécel eladó ikerház 4 szobás: 136,9 millió Ft
136,9 millió Ft
977,9 ezer Ft/m²
140 m²
500 m²
4 szoba
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÚJ ÉPÍTÉSŰ DUPLA GARÁZSOS HÁZ PÉCELEN!
PÉCELEN IGÉNYESEN KIALAKÍTOTT TELJESEN KULCSRAKÉSZ AZONNAL KÖLTÖZHETŐ DUPLA GARÁZSOS INGATLANT KÍNÁLUNK!! Központhoz, buszhoz 5 percre még is gyönyörű panorámás kilátással!!!
CSEND ÉS MADÁRCSICSERGÉS VÁRJA ITT, AHOL A HÁLÓSZOBÁBÓL A SZÉP PANORÁMÁBAN GYÖNYÖRKÖDHET!!
Az ikerháznak még mind a két fele eladó! Gyönyörű panoráma van és a házak mellett fás zöld terület van oldal szomszédok nincsenek. Sétálva 5 percre a kék buszmegállótól, ami az Örs Vezér terére megy, de ezzel elérhető Pécel vasút állomása is és onnan 20 perc a Keleti PU.
A központhoz is pár perc séta.
Zárt lakóparkban van ahol 4 db ház található és egy magánútról közelíthető meg. A környezet így teljesen PRIVÁT csend és nyugalom!
A házak 140 nm-esek alsó szinten 40 nm-es dupla beállós fűtött garázs van motorizált garázs kapuval. A telek 1000 nm-es és az egyik házhoz 550 nm a másikhoz 450 nm-es telek tartozik.
A lakások nappali és 3 szobásak, külön háztartási helyiséggel, wc-vel és fürdőszobával. A fűtés kondenzációs kombi cirkó padlófűtés és radiátorokkal a hatékonyabb fűtési teljesítményért. Nappaliban, szobákban kiépített és felszerelt TESLA Spit hűtő – fűtő klímák vannak.
Riasztó kiépítve. A nappali étkező konyha 32 nm-es szép napfényes több ablakos és közvetlen terasz kapcsolatos a kert felé. A terasz 15 nm-es igényesen térkövezett. A nappaliban bambusz díszfal kialakítás, 2 méteres TV fal kialakítás, ami mögött rejtett világítás van, körben a nappaliban szintén rejtett világítás van. A szobák kényelmesen bútorozhatók jó méretűek.
Prémium minőségű külső nyílászárók vannak rejtett redőnytok már beépítve, a belső ajtók minőségi CPL ajtók, a burkolatok is modernek igényesek egységes színvilággal. Fürdőszoba motoros ablakkal rendelkezik.
Az autó beálló kertkapu is elektromos már motorral is felszerelt. A garázsok előtt az ingatlan teljes szélességben igényes térburkolattal ellátott, így kényelmesen lehet itt is parkolni.
1. ház 137,9 M Ft 550 nm-es telekkel
2. ház 136,9 M Ft 450 nm-es telekkel
Az ingatlant szívesen bemutatjuk, információért, vagy az ingatlan megtekintéséhez, hívását hétvégén is fogadjuk!
Több, mint 25 éves közvetítői tapasztalatunkkal szívesen segítünk, ha az ingatlan megvásárlásához szeretné eladni saját ingatlanát.