Eladó ház Pilisvörösvár, Klapka  116 nm
Eladó ház Pilisvörösvár, Klapka  116 nm
Eladó ház Pilisvörösvár, Klapka  116 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9011036
Frissítve: 2 napja

Pilisvörösvár eladó ikerház 3+1 fél szobás: 141,8 millió Ft

141,8 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
116 m²
Alapterület
740 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Pilisvörösváron eladó új építésű ikerház a Szentiváni hegyen a Klapka utcában. Néhányperc sétára a vasútállomástól. valamint a pilisvörösvári és a szentiváni tavaktól. Vonattal a Nyugati pályaudvar 25 perc alatt elérhető. „A” lakás: Telek: 240m2 Hasznos alapterület: 106,12 m2, valójában 112m2, mert a felső szinten lévő szobák 2-3m2-rel nagyobbak, mint a hivatalos számítás, ahol az 1,9 méternél alacsonyabb belmagasságot nem veszik bele az alapterületbe. Ár: 141.800.000 „B” lakás: Telek: 500m2 Hasznos alapterület: 102,7m2, valójában használható: 109m2 Ár: 149.500.000 Műszaki megoldások: Fő falak porotherm 30X-therm téglából kívül 15cm austrotherm grafit hőszigetelés. Monolit vasbeton födém. A tetőtérben 30cm rockwoul kőzetgyapot hőszigetelés. Elektromos hőszivattyú alapú hűtés-fűtés rendszer, helyiségenként programozható termosztáttal. Modern nyílászárok, redőnyök. Napelem csatlakoztatási lehetőség előkészítése. A két épület találkozásánál dupla falazat, hangszigeteléssel. A belső designt még a leendő tulajdonos választhatja, és a leosztáson is lehet még kicsit változtatni, amennyiben van más elképzelés. A meglévő támogatások igénybe vehetők rá.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
2
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2026
Terasz:
20 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
amerikai konyhacsatornacsendesduplakomfortosétkezőgardróbhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatoskocsibeállómosókonyharedőnyszigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás