+8 fotó
Hirdetéskód: 9001831
Referenciaszám: 25677
Feltöltve: 5 napja
Pócsmegyer eladó ikerház 4 szobás: 97 millió Ft
97 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
82 m²
462 m²
4 szoba
Leírás
ELADÓ 2DB ÚJÉPÍTÉSŰ IKERHÁZFÉL A SZENTENDREI SZIGETEN!
A KÖRNYÉK:
Az ingatlanok csendes, nyugodt környezetben helyezkednek el, ugyanakkor kiváló közlekedési adottságokkal rendelkeznek. A legközelebbi buszmegálló mindössze 5 perc sétára található. Komppal mindössze 5 perc alatt megközelíthető Szentendre.
Lakóegységek száma: Két, teljes értékű ikerházfél, külön bejárattal és saját, elszeparált kertrésszel. Várható átadás: 2026. évvége.
AZ IKERHÁZ-FELEK JELLEMZŐI:
-Alapterület: 82 nm.
-Telek: 462 nm.
-Az ikerház felek 30 cm vastagságú Porotherm téglából épülnek. A homlokzatot 15 cm vastagságú Dryvit hőszigetelés fedi.
-A nyílászárók 3 rétegű műanyagból vannak.
-A fűtésért energiatakarékos hőszivattyús rendszer felel padlófűtéssel, melyet hűtő-fűtő klímaberendezés egészít ki a maximális komfort érdekében.
-A födém monolit vasbetonból van.
-A födém felett 25 cm vastag kőzetgyapot hőszigetelés került elhelyezésre, a tetőfedést esztétikus és tartós betoncserép biztosítja.
-A vízellátás saját fúrt kútról működik. Elektromos áramellátás(villany) az ingatlanban rendelkezésre áll. A szennyvíz zárt rendszerű tárolóba kerül elvezetésre.
-Hideg burkolatok 10.000 Ft/m2, meleg burkolatok 7.000 Ft/m2 kalkulálva (Az ügyfél választja ki).
FINANSZÍROZÁS:
-Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!
Tulajdonságok
Ikerház
2
Új építésű
Hőszivattyú
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 262 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
417 444 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.