+11 fotó
Hirdetéskód: 8952783
Frissítve: 29 napja
Sajólád eladó ikerház 4 szobás: 22,9 millió Ft
22,9 millió Ft
161,3 ezer Ft/m²
142 m²
1005 m²
4 szoba
Sajóládon stabil 142 nm-es ház eladó
Eladó Sajólád csendes zsákutcájában egy 1981-ben téglából, stabil beton alapzattal épült, felújítandó 142 nm-es családi ház 1005 nm-es telken.
Az ingatlan egy ikerház egyik fele, amely megosztás után önálló helyrajzi számon szerepel.
A tető 7 éve cserélve, új cserepes lemez fedést kapott.
Az ingatlanba minden közmű bevezetésre került, plusz fúrt kút ad lehetőséget a locsolásra.
A fűtésről vegyes tüzelésű kazán gondoskodik lapradiátorokkal, a felső szinten pedig gázkonvektorok biztosítják a meleget.
Az ingatlanban tágas helyiségek vannak, a leendő tulajdonos igénye szerint újíthatja fel ezt a stabil, masszív házat.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Ikerház
2
Felújítandó
Vegyes tüzelésű kazán
1981
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
EE
Elek Egonné e.v. Az iroda összes hirdetése
+36 20 231 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 551 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
EE
Elek Egonné e.v. Az iroda összes hirdetése
+36 20 231 5