Eladó ház Siófok, Újhely 178 nm
Eladó ház Siófok, Újhely 178 nm
Eladó ház Siófok, Újhely 178 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8946268
Frissítve: 3 napja

Siófok eladó ikerház 9 szobás: 164 millió Ft

164 millió Ft
921,3 ezer Ft/m²
178 m²
Alapterület
360 m²
Telek
9 szoba
Szobák száma
Hatodik hàz a víztől! A siófoki Ezüstparton 3 külön lakàs 3 szinten, összesen178m2, + melléképület. Az utca végén szabadstrand, 3 perc séta, mellette az Újhelyi Strand, (ingyenes). Ikerhàz egyik fele, 3 szinten, külön bejàratokkal, külön mérőórákkal. 100 négyszögöles telek sajàt hasznàlatban. A melléképület felújítandó, de nyàron lakható, 2 félszoba, zuhanyzó/wc, mini konyha. Udvari parkolàs + garàzs. Az ingatlan részben felújított àllapotú. Többgeneràciós csalàdnak, vagy befektetésnek is kivàló. Kitűnől lokàció, vízközeli, mégis nyugodt környezet!

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
3
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Erkély:
1,5 m²
Terasz:
5 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabeépített konyhabútorbelsőkertbútorozottcsatornacsendeserkélygarázsgázinternetkamrakertmelléképületösszkomfortosteraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 434 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 553 566 Ft
Második évtől
705 781 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.