Eladó ház Szeged, Fürj utca 106. 172 nm
Eladó ház Szeged, Fürj utca 106. 172 nm
Eladó ház Szeged, Fürj utca 106. 172 nm
+16 fotó
Új ajánlat
Hirdetéskód: 9001774
Referenciaszám: 016196
Feltöltve: 5 napja

Szeged eladó ikerház 1+1 fél szobás: 160,15 millió Ft

160,15 millió Ft
931,1 ezer Ft/m²
172 m²
Alapterület
1007 m²
Telek
1+1 fél szoba
Szobák száma
Hivatkozási szám: 016196 Felújítandó állapotú ház Tulajdoni hányad: 1/1 A teljes épületet hirdetjük az ikerház másik tulajdonosával közös értékesítésítés keretében. A nem MRKL tulajdonában álló lakásban víz és gáz van, a villanyóra leszerelésre került. TEHERMENTES, nem lakott ingatlan, nem áll végrehajtás alatt. Jó lehetőség azoknak, akik saját elképzeléseiket szeretnék megvalósítani. Gyorsan birtokba vehető (a vételár megfizetését követően). Tekintse meg az ingatlant személyesen – ehhez kérjük jelentkezzen honlapunkon az ingatlan adatlapján, és kollegánk hívni fogja! A megtekintés INGYENES, nem jár vételi kötelezettséggel. A megtekintés javasolt, de nem feltétele az ajánlattételnek! További információkért látogasson el honlapunkra, ahol biztonságosan, nyomon követhetően megvásárolhatja álmai otthonát: MR Közösségi Lakásalap Nkft. (MRKL) 2026.05.08.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
2

Profilkép
MR Közösségi Lakásalap Az iroda összes hirdetése
+36 1 795 51

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 540 571 Ft
Második évtől
689 213 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.