Eladó ház Székesfehérvár 168 nm
Eladó ház Székesfehérvár 168 nm
Eladó ház Székesfehérvár 168 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8998721
Referenciaszám: HZ092809
Feltöltve: 7 napja

Székesfehérvár eladó ikerház 5 szobás: 149 millió Ft

149 millió Ft
885,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
168 m²
Alapterület
480 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Prémium ikerházfél medencével Székesfehérvár Öreghegyen, igényes, különleges otthon! Elhelyezkedés: Székesfehérvár egyik legkedveltebb részén, Öreghegyen Kiváló lokáció, bolt, iskola, óvoda, buszmegálló a közelben Csendes, rendezett, családbarát környezet Ingatlan főbb adatai: 168,25 m² lakótér + pince, terasz = 230,25 m² 480 m²-es, saját használatú telek Ikerház 2 szint 4 szoba + nappali + gardrób Belső tér & hangulat: Igényes, meleg hangulatú fa burkolatok mindenhol Tágas, világos terek Egyik hálószoba közvetlen kapcsolatban egy gyönyörű fürdőszobával Esztétikus, gondosan kialakított enteriőr Konyha & nappali: Praktikus, jól felszerelt konyha Hangulatos nappali Tolóajtós kijárat a teraszra közvetlen kertkapcsolat Kültér & extrák: Medencés ház (sós vízzel) Gyönyörű, parkosított kert Nyári konyha tökéletes családi, baráti összejövetelekhez Igény szerint jakuzzi és szauna is elérhető Műszaki tartalom: Tégla építés Fa nyílászárók Klíma Cserépkályha, gázkazán Napelem rendszer 3×32 A + 3×16 A vezérelt áram Hitelezhető Irányár: 149 000 000 Ft Miért különleges? Kiváló elhelyezkedés Öreghegyen Prémium hangulatú, igényes kivitelezés Medence + nyári konyha = igazi életérzés Tágas telek, jól kihasznált terek, nagyon szerethető otthon

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1977
Erkély:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanerkélyvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel