+6 fotó
Hirdetéskód: 8246092
Referenciaszám: M288086
Frissítve: 6 napja
Szigetszentmárton eladó ikerház 5 szobás: 88,9 millió Ft
88,9 millió Ft
760,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
116 m²
675 m²
5 szoba
Leírás
Pest vármegye, Szigetszentmárton Dunához közeli részén 117 nm-es utca fronti ikerház fél eladó 224 nm-es telek résszel. Átadása kulcsrakészen kerül sor, teljesen befejezve. Az ingatlanok egymáshoz tárolókkal kapcsolódnak, teljesen le vannak választva egymástól. A ház alsó szintjén található egy szoba, egy amerikai konyhás nappali, fürdőszoba wc-vel és tároló. Az emeleten három szoba, egy félszoba és egy fürdőszoba wc-vel. Az otthon melegéről kombi gáz cirkó gondoskodik padlófűtéses rendszeren keresztül. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással, és a piaci hiteleknél kedvezőbb hitelekkel lepjük meg. További kérdését várom bizalommal.
Tulajdonságok
Ikerház
2
Új építésű
Gázkazán
2024
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 310 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
382 585 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 310 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 310 8