Eladó ház Szolnok, Szandaszőlős 109 nm
Eladó ház Szolnok, Szandaszőlős 109 nm
Eladó ház Szolnok, Szandaszőlős 109 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8998860
Feltöltve: 8 napja

Szolnok eladó ikerház 3 szobás: 81 millió Ft

81 millió Ft
743,1 ezer Ft/m²
109 m²
Alapterület
821 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Megvételre kínálok Szolnok-Szandaszőlős részén, egy közvetlen vízparti, 3 szobás, 3 szintes, ikerházat, 821 m2-es telekrésszel. A családi ház jellemzői: - közvetlen Holt-Tisza parti, osztatlan közös tulajdonban lévő ikerház egyik fele - 1985-ben épült, beton alapon, tégla falazattal - építéskori állapotú ingatlan (kívül és belül egyaránt) - elosztását tekintve kiváló választás lehet akár nagycsaládosok számára is (3 szint található): •a földszinti részen (89 m2) nappali, 2 hálószoba, konyha, étkező, fürdőszoba, külön helyiségben a WC, előszoba, közlekedő, terasz rész lett kialakítva •a tetőtéri rész (20 m2) jelenleg tároló funkciót tölt be, de kialakítható belőle lakószoba •a szuterén, alagsori részben (50 m2) helyet kapott egy szoba, kazánház, tároló és garázs - tehermentes - pár perc sétával elérhető a központ, iskola, óvoda, orvosi rendelő, buszmegálló. Irányár: 81.000.000,- Ft Jöjjön el, nézze meg, keressen bizalommal! A hirdetésben szereplő adatok a tulajdonostól származnak.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1985
Erkély:
15 m²
Energetikai besorolás:
I
Napelem:
Nincs
csatornagarázsgázjó beosztásúkertkertkapcsolatosösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

BM
Bognárné Menyhárt Tünde Az iroda összes hirdetése
+36 30 529 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 273 408 Ft
Második évtől
348 587 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év