Eladó ház Telki, Fő út 110 nm
Eladó ház Telki, Fő út 110 nm
Eladó ház Telki, Fő út 110 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9021785
Referenciaszám: HZ094421
Feltöltve: ma

Telki eladó ikerház 4 szobás: 138 millió Ft

138 millió Ft
1,25 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
110 m²
Alapterület
300 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Prémium ikerház Telki központjában saját kerttel Eladó egy új építésű, modern ikerház Telkiben, központi elhelyezkedéssel, zöld környezetben. A földszinten tágas amerikai konyhás nappali, fedett teraszkapcsolat, külön hálószoba saját fürdővel, vendég WC és előszoba található. Az emeleten két világos háló, fürdőszoba és igény szerint gardrób vagy háztartási helyiség kialakítási lehetőség várja az új tulajdonost. Műszaki tartalom: hőszivattyús rendszer - olasz AERMEC hőszivattyú 185 lilteres HMV tartállyal padlófűtés, opcionális padló hűtés 15 cm grafitos szigetelés prémium színezett Rehau nyílászárók motoros redőnyök és szúnyoghálók napelem előkészítés kb. 150 m² saját kert kocsibeálló fedett terasz- a vételár tartalmazza a burkolatokat és a szanitereket adott összeghatárig Az ingatlan CSOK- és Otthon Start-kompatibilis, így kedvezményes finanszírozással is elérhető. Lokáció: Buszmegálló kb. 1 perc séta, egészségház, pékség, posta, gyógyszertár, cukrászda és sportcentrum 68 percen belül. Átadás: kulcsrakészen várhatóan 2026 augusztusában. Ideális választás családoknak, akik modern, energiatakarékos otthont keresnek Telki központi részén.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2026
Erkély:
15 m²