+6 fotó
Hirdetéskód: 8897061
Referenciaszám: 729500108
Frissítve: 10 napja
Veresegyház eladó ikerház 5 szobás: 130 millió Ft
130 millió Ft
922 ezer Ft/m²
141 m²
740 m²
5 szoba
4673/2: Dupla-komfortos ikerházi lakás eladó Veresegyházán!
Kedves Érdeklődő!
Veresegyház családi házas részén eladó egy építés alatt álló, belső kétszintes ikerház, nappali + 4 szobás elrendezéssel, dupla komforttal és garázzsal, 142 nm-es alapterülettel.
A két lakás külön bejáratú.
A lakáshoz egy kb. 50 nm-es, felújított kisház is tartozik a telek végében.
Korszerű műszaki tartalom (hőszivattyú, padlófűtés, 3 rétegű nyílászárók), választható burkolatok, várható átadás kulcsrakész állapotban.
Állami támogatások és kedvezményes hitelek igényelhetők, kiváló közlekedéssel.
Azonosító: 4673/2
Tulajdonságok
Ikerház
1
Új építésű
Hőszivattyú
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 418 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
559 461 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 418 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 418 1