Eladó ház Zalaegerszeg, Kertváros, Átalszegett utca 12 62 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9002010
Feltöltve: 4 napja

Zalaegerszeg eladó ikerház 2 szobás: 61 millió Ft

61 millió Ft
983,9 ezer Ft/m²
62 m²
Alapterület
360 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Zalaegerszeg kedvelt részén, belváros közeli mégis nyugodt családi házas részén eladó egy teljeskörűen felújított ház ( elektromos hálózat, vízvezeték, fűtési rendszer, glettelés, festés, nyílászárók, beltéri ajtók, Gipszkarton álmennyezet, padlásszigetelés,homlokzatszigetelés, burkolás, térburkolat...) Az udvaron található egy 12 m2 - es kerti tároló amiből akár garázs is kialakítható mivel beton alappal rendelkezik. A kerti ház szintén teljesen felújított, köztes szigetelést, belső gipszkarton borítást valamint külső lemezborítást kapott. Teljes területe alatt pince található.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabútorozatlanétkezőjó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatosmelléképületparkettáspinceredőnysaját parkolószigetelt

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

BT
Berki Tamás
+36 70 415 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 205 900 Ft
Második évtől
262 516 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.