+15 fotó
Hirdetéskód: 8472386
Referenciaszám: UZ018298
Frissítve: 10 napja
Budapest IV. kerület eladó iroda és irodaház 6220 m² alapterületű: 3,07 milliárd Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
3,07 milliárd Ft
493,3 ezer Ft/m²
8 500 000 Euro
1 366,56 Euro/m²
6220 m²
5128 m²
Leírás
IV. kerület kiváló részén, közel a Váci úthoz, Fóti úthoz és az M0-ás autóúthoz, eladó 5128 nm-es telekterülettel rendelkező iroda és raktárépületek, illetve telephely.
A területen jelenleg 2 épület található:
Egy 73 nm-es, utcafronti, földszintes melléképület,
továbbá egy 5 szintes, 2 048 nm-es, több rakodóterülettel és parkolóhellyel rendelkező, teherliftes főépület, kialakított iroda és raktárhelyiségekkel, szintenként mosdókkal, központi és egyedi hűtő-fűtőrendszerrel.
A telephely nagyobb teherautókkal és kamionnal is megközelíthető, így tökéletesen kihasználható akár központi DEPO-ként is.
Építés alatt álló új épület:
Iroda és raktárépület - 4172 nm
-1. szint (parkoló, garázs) - 1326 nm (parkolóhelyek száma 73 db)
földszint (raktárak) - 865 nm
1. szint (raktár és irodák) - 1076 nm
2. szint (irodák) - 910 nm
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6