+9 fotó
Hirdetéskód: 8438457
Referenciaszám: 379315
Frissítve: 7 napja
Budapest X. kerület eladó iroda és irodaház 151 m² alapterületű: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
462,9 ezer Ft/m²
151 m²
10 szoba
Eladó iroda, irodaház Budapest, X. kerület, 151nm, 69.900.000Ft - Gyakorló utca
CÉG SZÉKHELYEKÉNT, KIADÁSRA, EGYÉB TEVÉKENYSÉGEK GYAKORLÁSÁRA!!
X. kerület központi részén, kivételes infrastruktúra mellett, az Árkád szomszédságában, kifizetett panelprogramos társasház 10.emeletén eladásra kínálok, egy 151 m2-es, két egységből álló, egységenként konyhával, erkéllyel, vizesblokkal, 5 szobával rendelkező, irodaként nyilvántartott, azonnal költözhető ingatlant.
A társasház legfelső lakószintjén elhelyezkedő, örök panorámás ingatlan közelmúltbéli felújítása során a nyílászárók, burkolatok cseréjére, vizesblokkok felújításra került sor.
Megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!
B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 379315
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4