Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XI. kerület, Madárhegy 128 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8789280
Referenciaszám: 345292
Frissítve: ma

Budapest XI. kerület eladó iroda és irodaház 128 m² alapterületű: 236 millió Ft

236 millió Ft
1,84 millió Ft/m²
128 m²
Alapterület
VÁLLALKOZÁSI INGATLAN MADÁRHEGYEN KÖZPONTI HELYEN BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓ: GYORSAN BÉRBEADHATÓ Madárhegy középső részén fő közlekedési útvonal mellett bettó 118 nm-es , belső 2 szintből álló ingatlan 236 M Ft-ért eladó. A saroktelken található az ingatlan , látványos utcafronttal. Az alsó szint 35 nm-es, 13 nm-es terasszal és egy 11 nm-es három oldalról zárt terasszal mely később akár be is fedhető. A felső szint 83 nm-es, 5 helysiségből továbbá 2 fürdőszobából áll.Két helyiség ebből erkélyes. Szép nagy nyílászárók, világos helyiségek, 234 nm saját kert. Hőszivattyús egyedi hűtés /fűtés, elektromos redőnyök. Választható burkolatok és szaniterek. Egyedi igények szerint módosítható még az alaprajz. PARKOLÁS: pergolás részben nyitott garázsban 2 hely : 5 M Ft/db . Tároló : 3 M Ft Teljes vételár: 236 M Ft Várható átadás: 2026 október Részletekben történő fizetés. Kiváló helye lehet itt bármely egészségügyi szolgáltatásnak, szépségszalonnak, mozgás stúdiónak, oktatásnak, irodának. Madárhegyen szinte alig található üzleti ingatlan, ezért befektetésnek, bérbeadásra is kiváló. Várom érdeklődését!

Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 220 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda