+12 fotó
Hirdetéskód: 8709311
Referenciaszám: UZ018918
Frissítve: 2 napja
Budapest XVII. kerület eladó iroda és irodaház 250 m² alapterületű: 311,1 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
311,1 millió Ft
1,24 millió Ft/m²
850 000 Euro
3 400 Euro/m²
250 m²
4875 m²
Leírás
Megvételre kínálunk Budapest 17. kerületben 4875 m2-es telken egy 250 m2-es üzleti ingatlant!
Az ingatlan jól megközelíthető környéken helyezkedik el, Felső-Rákoshegy szívében.
A 250 négyzetméteres alapterületű ingatlan ideális választás iroda és raktár funkciókhoz, de a jövőbeli tervei szerint más üzleti lehetőségek is könnyedén megvalósíthatók.
A telek mérete 4875 négyzetméter, amely lehetőséget biztosít a bővítésre vagy akár újabb épületek kialakítására is. Az ingatlan állapota jó, így azonnal használatba vehető, a gáz (cirko) fűtés pedig biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg hónapokban is.
Jelenleg is üzemel, bérlő használja aki akár tovább is bérelné.
Az első rész jelenleg nem hasznosított.
Utca fronton automaták lettek telepítve.
GKSZ 1/7 övezeti besorolású telek, beépíthetőség 35%, terepszínt alatt 40%, 35%-zöld terület, max. 12 méter épületmagasság.
A közlekedési lehetőségek is jók: az ingatlan könnyen megközelíthető autóval, és a tömegközlekedés is, így az alkalmazottak és az ügyfelek is gyorsan elérhetik a helyszínt.
A közeli buszmegállók és a vasútállomás lehetővé teszik, hogy a város többi része is könnyen elérhető legyen, így a logisztikai igények is könnyedén kielégíthetők.
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Gázkazán
2000
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6