+2 fotó
Hirdetéskód: 8601397
Referenciaszám: IR023206
Frissítve: 3 napja
Csorna eladó iroda és irodaház 63 m² alapterületű: 63,9 millió Ft
63,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
63 m²
Leírás
ELADÓ IRODA CSORNA BELVÁROSÁBAN, UTCAFRONTI BEJÁRATTAL!
Eladásra kínálok Csorna belvárosában egy új építésű 63,4 nm alapterületű, 7,85 nm-es terasszal rendelkező utcafronti irodát!
Az ingatlan egy 5 lakásos társasház földszintjén helyezkedik el, 63,4 nm alapterületű, több helyiségből áll. Elosztását tekintve kiválóan alkalmas lehet BÁRMILYEN szolgáltatás végzésére: - tárgyaló- előtér- iroda- teakonyha- illemhelyiség- szélfogó
Az ingatlan 2024-ben épült, 2025-ben került átadásra, a mai kor igényeinek minden tekintetben megfelel, A++ energetikai besorolással rendelkezik, fűtéséről hőszivattyú és gázkazán gondoskodik, padlófűtéses hőleadással.
Nyitható, buktatható ablakokkal rendelkezik, elektromos redőnnyel felszerelt. Az iroda előtt található egy 7,84nm-es terasz is, ami gyakorlatilag egy fedett előtér és előlépcső.
Az ingatlan bruttó vételára 27% ÁFA tartalommal: 84.500.000Ft - az ár magába foglal 2 DARAB PARKOLÓHELYET IS!
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan és szívesen vásárolná meg ezt a remek, csornai belvárosi iroda helyiséget, hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
2
Új építésű
2024
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 998 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 998 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 998 0