Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Győr, Belváros, Kiss János u. 7. 78 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9002896
Referenciaszám: 210600668
Frissítve: 2 napja

Győr eladó iroda és irodaház 78 m² alapterületű: 62 millió Ft

62 millió Ft
794,9 ezer Ft/m²
78 m²
Alapterület
1 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Győr - Belvárosban eladó ez a felújított, félszuterén, 77,55 nm-es ingatlan, Végtelen számú lehetőséget kínál, kiválóan alkalmas üzletnek, irodának, raktárnak, szépségszalonnak, …stb. TUL-Lapon üzlet + raktár szerepel. Felújítási tételek: Vadonatúj nyílászárók Szellőzőrendszer - Stiebel Eltron Előtétfalak a körbe szellőzéshez Injektált vízszigetelés a falakban Fűtés gázkazánnal, hőleadók radiátorok Áram: jelenleg 25 Amper - bővithető! Klímaelőkészítés (2 db) 1 fürdő WC-vel, + külön helyiségben 1WC-kézmosó Álmennyezet Több vízkiállás az ingatlanban A bejáratnál alukorlát előtetővel Az épület alatt NINCS pince. Közösköltség: 6000 Ft / HÓ Építményadó: 160 000 Ft / ÉV Azonnal birtokba veheted. Várom hívásod! Hartmann-né Viki Tel.: +36 20 481 3369

Tulajdonságok

Típus:
Iroda és irodaház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornagázinternetklímaösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hartmann-né Ildikó Viki
Dr. Fekete Ingatlan Iroda Csoport - Ügyvédházak Győr
Az iroda összes hirdetése
+36 20 481 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hartmann-né Ildikó Viki
Dr. Fekete Ingatlan Iroda Csoport - Ügyvédházak Győr
Az iroda összes hirdetése
+36 20 481 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hartmann-né Ildikó Viki
Dr. Fekete Ingatlan Iroda Csoport - Ügyvédházak Győr
Az iroda összes hirdetése
+36 20 481 3