Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Győr, Szabadhegy, IRODA EM I7 I6 I14 43 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 7890950
Referenciaszám: 210600438
Frissítve: ma

Győr eladó iroda és irodaház 43 m² alapterületű: 35,99 millió Ft

35,99 millió Ft
837 ezer Ft/m²
43 m²
Alapterület
43 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Emeltszintű fűtéskész nettó hirdetési ár, 1 DB PARKOLÓVAL, KEDVEZMÉNYES ÁRON! Eladó első emeleti ingatlan! Jellemzők: - 41,07 nm nappali + 1 szoba - 4,34 nm erkély - Fűtéskész állapot - Energetika: AA Miért érdemes itt és most vásárolni? - KEDVEZMÉNYES ÁR! - Értékálló PRÉMIUM kategóriás ingatlan - Hőszivattyús padló/mennyezet hűtés/fűtés és melegvíz előállítás - Nincs szükség klímára a hűtésnél, jelentős megtakarítás és egészségesebb hőérzet - Értékálló ingatlanok esztétikus épületben - Kiváló lokáció: Győri Ipari Park könnyen elérhető akár kerékpárral is, a város többi része is könnyen megközelíthető. Az ingatlan a Győri Ipari Park közelében épülő projekt része, amely 8 lakást és 14 irodát foglal magába. Az irodák lakócélra is hasznosíthatóak az alapító okirat szerint. (Céges vásárlás esetén fordított ÁFA, magán vásárlás esetén +27% ÁFA) Extra előnyök: - Parkolás beállón: 2,9 M Ft/db (1 parkolóhely fenntartva ehhez az ingatlanhoz) -Tároló 2,47 nm / 2,4 M Ft/db -tól - Kulcsrakész átadás is kérhető Kérj időpontot személyes találkozóra, és ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget! Várom hívásod! Hartmann-né Viki Tel.: +36 20 481 3369

Tulajdonságok

Típus:
Iroda és irodaház
Szintek száma:
2
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Padlófűtés
Építés éve:
2024
Energetikai besorolás:
AA (2016-2023-as besorolás)
csatornainternetkocsibeállóösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hartmann-né Ildikó Viki