Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 40 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 40 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 40 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9021247
Referenciaszám: UZ019840
Feltöltve: ma

Kecskemét eladó iroda és irodaház 40 m² alapterületű: 170 millió Ft

170 millió Ft
4,25 millió Ft/m²
40 m²
Alapterület
9129 m²
Telek
Eladó egy jelenleg is működő, sokoldalúan hasznosítható telephely kiváló lokációval, jól látható és könnyen megközelíthető helyen! -9129 nm-es, teljesen körbekerített terület -40 nm-es iroda + raktár + garázs -új villanyhálózat -közművek: villany és fúrt kút -kamerarendszer + riasztó -elektromos kapu -ideális telephelynek, raktárnak, logisztikai központnak vagy vállalkozási bázisnak Az ingatlan kiváló adottságainak és stratégiai elhelyezkedésének köszönhetően remek választás lehet fuvarozással, kereskedelemmel, logisztikával vagy ipari tevékenységgel foglalkozó cégek számára. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget az M5 autópálya közelében! Kecskemét, befektetés, telephely, iroda, raktár, üzlet, logisztika, kereskedés

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kazai Katalin
Kecskemét - Kisfaludy utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kazai Katalin
Kecskemét - Kisfaludy utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem