Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lábatlan 485 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lábatlan 485 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Lábatlan 485 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9016035
Referenciaszám: IR035553-5231384
Feltöltve: 1 napja

Lábatlan eladó iroda és irodaház 485 m² alapterületű: 130 millió Ft

130 millió Ft
268 ezer Ft/m²
485 m²
Alapterület
Sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Lábatlan kedvelt részén! Lábatlan jól megközelíthető, frekventált részén kínálok megvételre egy 485 m²-es, jó állapotú téglaépületet, amely egy 1595 m²-es, teljesen körbekerített belterületi telken helyezkedik el. Az ingatlan jelenleg iroda és raktár funkcióval működik, ugyanakkor adottságainak köszönhetően könnyen átalakítható akár családi házzá vagy két külön lakrész kialakítására is alkalmas lehet. Az épület főbb jellemzői: Gksz-3 besorolás, amely kereskedelmi és szolgáltató tevékenységre is ideális Nagyméretű raktárhelyiség, teherautóval történő beállási lehetőséggel Külön iroda- és raktárrész Az épület alatt pince található 45 m²-es melléképület Fedett terasz Több gépjármű számára kialakított parkoló Automata kapu Gázkazán és klíma Teljes közműellátottság Az ingatlan kiváló választás lehet vállalkozás működtetésére, telephely kialakítására, befektetésre vagy akár egy tágas, egyedi otthon megvalósítására. Központi elhelyezkedésének köszönhetően a közelben minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető. Amennyiben szeretné megtekinteni vagy további információra van szüksége, keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 130000000 Ft

Tulajdonságok

Típus:
Iroda és irodaház
Állapot:
Jó állapotú
Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ganyecz Szilvia Mónika