+3 fotó
Hirdetéskód: 8480859
Referenciaszám: 9050
Frissítve: 20 napja
Tata eladó iroda és irodaház 45 m² alapterületű: 41,9 millió Ft
41,9 millió Ft
931,1 ezer Ft/m²
45 m²
Leírás
Eladó egy 45 nm-es, utcafronti ingatlan Tata központi részén, a Kossuth tér közvetlen közelében lévő társasházban. Ez az ingatlan kiváló választás vállalkozások számára, de akár lakássá is alakítható, így sokféle felhasználási lehetőséget kínál.
Az épület helyi védettség alatt áll, így a város történelmi örökségének részeként hosszú távon is megőrzi patináját és értékét.
Főbb jellemzők:
Központi elhelyezkedés, frekventált, jól megközelíthető utcafronti bejárattal.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Ha nem rendelkezik a vásárláshoz szükséges teljes vételárral, irodánk INGYENES és teljes körű hitel- és állami támogatások ügyintézését vállalja, bankfüggetlen, nagy tapasztalattal rendelkező pénzügyi szakembereink segítségével.
Érdeklődni: Káplár Márk Erik
kaplar.mark@dot-ing.hu
+36307339037
45 nm-es alapterület, amely 2 tágas helyiségből, egy előtérből és egy vizesblokkból áll.
Sokoldalú felhasználhatóság: Ideális ügyvédi irodának, orvosi rendelőnek, üzlethelyiségnek, de lakóingatlanná is átalakítható.
Parkolási lehetőség a társasház belső udvarában.
Ez az ingatlan különösen kedvező választás lehet befektetőknek, vállalkozóknak vagy azoknak, akik Tata egyik legjobb lokációjában keresnek ingatlant akár irodának, akár lakásnak.
Tulajdonságok
Iroda és irodaház
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 733 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 733 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 733 9