+15 fotó
Hirdetéskód: 9019706
Referenciaszám: NY013333
Feltöltve: 2 napja
Baja eladó kertes ház 58 m² alapterületű: 22,9 millió Ft
22,9 millió Ft
394,8 ezer Ft/m²
58 m²
98 m²
3 szoba
Vízpart közeli kikapcsolódás Baján – nyaraló eladó Dunafürdő kedvelt részén!
A Baja egyik népszerű üdülőövezetében, Dunafürdőn kínálunk megvételre egy hangulatos, kétszintes nyaralót, amely ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben, a természet közelségében szeretnének pihenni. Az ingatlan különleges hangulatát tovább emeli az emeleti részből nyíló dunai panoráma.
A 98 nm-es, körbekerített telek rendezett, gyepesített udvarral rendelkezik, sövénnyel és kerítéssel körbevett kialakítása pedig kellemes intimitást biztosít. A nyaraló hasznos alapterülete: 58 nm .
A földszinten konyha-étkező, egy zuhanyzóval és WC-vel ellátott fürdőhelyiség, valamint egy garázs kapott helyet. A házhoz egy kerámialappal burkolt terasz is kapcsolódik, amely ideális helyszíne lehet a nyári reggeliknek vagy az esti beszélgetéseknek. Az emeleten három különböző méretű hálófülke, valamint egy kézmosóval ellátott WC található.
Az ingatlan betonblokk alapra és zsaluzott beton szerkezetre épült, a felső szint könnyűszerkezetes kialakítású. A fa nyílászárók szúnyoghálóval felszereltek. A nyaraló közműellátása a következő: áram (1x16A), fúrt kút hidroforral.
Ez az ingatlan kiváló lehetőség lehet mindazok számára, akik egy csendes, vízközeli nyaralót keresnek, amelyet saját elképzeléseik szerint alakíthatnak tovább, és ahol a hétköznapokból való kiszakadás valódi feltöltődést jelenthet.
Az ingatlan tehermentes és rövid határidővel birtokba vehető!
Felmerülő kérdés, megtekintési szándék esetén keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Kertes ház
Nincs fűtés
1985
22 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 551 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6