Eladó nyaraló Balatongyörök 125 nm
Eladó nyaraló Balatongyörök 125 nm
Eladó nyaraló Balatongyörök 125 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9007798
Referenciaszám: 5220
Feltöltve: ma

Balatongyörök eladó kertes ház 125 m² alapterületű: 142,74 millió Ft

0 Ft
0 Ft/m²
390 000 Euro
3 120 Euro/m²
125 m²
Alapterület
1869 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Lélegzetelállító balatoni panorámás nyaraló eladó Balatongyörök-Becehegyen Balatongyörök egyik legszebb részén, a méltán kedvelt Becehegyen kínáljuk megvételre ezt az egyedülálló adottságokkal rendelkező, téliesített nyaralót, amelyből elvehetetlen panoráma tárul a Balatonra és a környező tanúhegyekre. Az ingatlan három szintjének mindegyikéről páratlan kilátás élvezhető, így minden évszakban különleges hangulatot biztosít új tulajdonosának. A ház a ’90-es évek végén épült, stabil szerkezettel, rendezett tulajdoni háttérrel. A tulajdoni lapon gazdasági épületként szerepel. A 1869 m²-es zártkerti telek szőlő és gyümölcsös besorolású, így a természet közelsége és a nyugodt környezet garantált. Főbb jellemzők: - 106 m² lakótér + 19 m² fedett terasz - téliesített épület - azonnal birtokba vehető - gáz központi fűtés radiátorokkal - fa nyílászárók - csodás balatoni panoráma minden szintről Helyiségek: Pinceszint: előtér (jelenleg szobaként használva) pince terasz Lakószint: amerikai konyhás nappali fürdőszoba külön WC lépcsőház fedett panorámás terasz Tetőtér: egy légterű hálószoba Közművek: víz, villany, gáz, zárt szennyvíztároló A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben éttermek, kávézók, üzletek és strandok is könnyedén elérhetők. Ideális választás nyaralónak, hétvégi háznak, de akár állandó lakhatásra is. Ha egy igazán különleges panorámás balatoni ingatlant keres, ezt mindenképpen érdemes megtekinteni!