Eladó nyaraló Fadd 81 nm
Eladó nyaraló Fadd 81 nm
Eladó nyaraló Fadd 81 nm
+12 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9003509
Referenciaszám: NY013247
Frissítve: 2 napja

Fadd eladó kertes ház 81 m² alapterületű: 35 millió Ft

35 millió Ft
432,1 ezer Ft/m²
81 m²
Alapterület
188 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Dombori Nyaraló Eladó! A pofás kis nyaraló téglából épült 1986-ban. Dombori keleti részén található aszfaltozott utcában. 188 m2-es telken található, ahova a két szárnyú kapun keresztül autóval is beállhatunk. Gáz kivételével teljesen közművesített, gáz a telek hátsó részén elérhető a közműtérkép szerint. Belső elrendezése élhető: alsó szinten közösségi térként egy nappali-konyha-étkező, fürdő-wc és egy nagy méretű, fedett terasz található saját konyhával. A beépített tetőtérben helytakarékos lépcsőház mellett két külön bejáratú hálószoba található. A hűtés-fűtés jelenleg a földszinti, központi helyiségben elhelyezett klímával történik. Mindkét szinten elérhető kémény csatlakozás, kályha és akár gáz-cirkó rendszer is kiépíthető. Az állapot 1986 óta konzerválódott annak minden előnyével és hátrányával. Jó állapotban megőriztek mindent, de a legújabb divatnak nem megfelelőek a burkolatok, anyagok. Nem extra elvárásokkal azonnal használható! Az ablakok anyaga fa vagy alumínium. A tetőtéri ablakokon nagyon hangulatos spaletták biztosítják a sötétítést. Az épület cserép fedésű, a terasz zsindellyel fedett. A kert folyamatosan gondozott, kerti zuhany enyhíthet a nyári forróságon. Különálló beton alapon fa szerkezetű kerti szerszámosban tárolhatjuk az eszközöket. A vízpart gyalogosan 150 méter távolságon belül található. Nem hosszú utat kell megtennünk! Egy könnyed frissítő italt teljesen el sem tudunk fogyasztani amíg SUP-unkat vízre tesszük a holtágban és kellemesen elevezgetünk a nyári hőségben! :) Hívj, ha megnéznéd!