Hirdetéskód: 8931086
Feltöltve: 1 hónapja
Garabonc eladó kertes ház 55 m² alapterületű
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
175,7 ezer Ft
3,2 ezer Ft/m²
480 Euro
8,73 Euro/m²
55 m²
5800 m²
1 szoba
Kiadó nyaraló Kis-Balatonnál
Garabonc szőlőhegyén új építésű életvitelszerűen használható ingatlan kiadó pincével.
Lenyűgöző panoráma a Kis-Balatonra,tanú hegyekre és a Badacsonyra.
A ház aszfaltozott útról megközelíthető.
Zalakaros 5-km-re.Keszthely 30km.
Zalaszabaron (8km) az ország legnagyobb kalandparkja található.
Szőlőtermesztésre,borászatrá alkalmas(Opcionális)
Galériás hálószoba,hűtő.
Fatüzeléaű kandalló.
Régi melléképületben szerszámokra alkalmas tároló található.
Április 1.-től bérelhető.
További részletek megbeszélés alapján.
Tulajdonságok
Kertes ház
1
Jó állapotú
2020
15 m²
A
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 487 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 487 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 487 4