Eladó nyaraló Gyékényes 64 nm
Eladó nyaraló Gyékényes 64 nm
Eladó nyaraló Gyékényes 64 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9006485
Referenciaszám: HZ092537-5225228
Feltöltve: 1 napja

Gyékényes eladó kertes ház 64 m² alapterületű: 63 millió Ft

63 millió Ft
984,4 ezer Ft/m²
64 m²
Alapterület
100 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Közvetlen vízparti nyaraló eladó Gyékényesen saját stéggel!Eladó egy 60 m²-es vízparti nyaraló a festői környezetben található Gyékényesi Kavicsbánya-tó partján.Az ingatlan közvetlen vízparti, saját stéggel és saját partszakasszal rendelkezik, így tökéletes választás horgászathoz, csónakázáshoz vagy nyugodt pihenéshez.A környék csendes, természetközeli, a tó kristálytiszta vize és különleges hangulata miatt a környék az egyik legnépszerűbb nyaralóövezet Somogyban.Főbb jellemzők:60 m²-es nyaraló (Földszint+Emelet)közvetlen vízparti elhelyezkedéssaját stégsaját partszakaszkiváló horgászhelynyugodt, természetközeli környezetAz ingatlan ideális nyaralónak, horgászháznak vagy befektetésnek (kiadásra) is. Irányár: 63 000 000 Ft További információért és megtekintés egyeztetéséért keressen bizalommal!

Építés éve:
2006
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Somogyi Dániel
Duna House - Nagykanizsa, Fő út
Az iroda összes hirdetése
+36 93 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 212 651 Ft
Második évtől
271 123 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Somogyi Dániel
Duna House - Nagykanizsa, Fő út