Eladó nyaraló Kiskunlacháza 29 nm
Eladó nyaraló Kiskunlacháza 29 nm
Eladó nyaraló Kiskunlacháza 29 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8994727
Referenciaszám: M328310-5217035
Frissítve: 6 napja

Kiskunlacháza eladó kertes ház 29 m² alapterületű: 36,9 millió Ft

36,9 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
29 m²
Alapterület
424 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Azonnal költözhető, felújított nyaraló Kiskunlacházán, 50 méterre a Duna-parttól! Eladó Kiskunlacházán, üdülőövezetben, a Duna-parthoz mindössze kb. 50 méterre, mégis árvízmentes, biztonságos részen egy 424 nm-es saroktelken fekvő, 29,5 nm alapterületű igényesen karbantartott, teljes körűen felújított nyaraló. Az ingatlan 6 éve átfogó korszerűsítésen esett át, ennek köszönhetően azonnal használatba vehető, nem igényel felújítást. A ház betonalapon épült faház, 10 cm-es homlokzati szigeteléssel, minden helyiségben elektromos padlófűtéssel, így egész évben kényelmesen használható. Gáz nincs bevezetve. A fedett, tágas teraszról léphetünk be a konyha-étkezőbe és a fürdőszobába, ezen felül két külön bejáratú szoba található az épületben. A ház alatt egy száraz, kibetonozott, kb. 6 nm-es pince kapott helyet, amely ideális tárolásra, zöldségeknek vagy boroknak. Az udvaron egy különálló, kb. 8 nm-es tároló is rendelkezésre áll a kerti eszközök számára. A saroktelek külön előnye a jó megközelíthetőség és a kellemes, szellős elhelyezkedés. Az ingatlanhoz fúrt kút is tartozik. A berendezés nagy része a vételár részét képezi, mindössze néhány bútor kerül elszállításra. Ideális választás fiatal pároknak, horgászoknak, természetkedvelőknek vagy mindazoknak, akik nyugodt, Duna-közeli környezetre vágynak, de nem szeretnének felújítással bajlódni. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.