Eladó nyaraló Mezőkövesd 74 nm
Eladó nyaraló Mezőkövesd 74 nm
Eladó nyaraló Mezőkövesd 74 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8755553
Referenciaszám: M314341-5066081
Frissítve: 1 napja

Mezőkövesd eladó kertes ház 74 m² alapterületű: 30,5 millió Ft

30,5 millió Ft
412,2 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
216 m²
Telek
2+3 fél szoba
Szobák száma
Eladó nyaraló Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Mezőkövesden, a Zsóry-fürdő üdülőövezetében! Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, 2+3 fél szobás nyaralót Mezőkövesd Zsóry-fürdő részén, 216 m2-es telken. Az ingatlan tégla építésű, gázkonvektoros fűtéssel rendelkezik és közepes állapotú. A ház tágas, világos helyiségekkel, kényelmes elrendezéssel és jó adottságokkal rendelkezik. Elosztása praktikus: a földszinten tágas nappali és két hálószoba, fürdő és főzőfülke, az emeleten pedig 3 hálószoba és egy terasz található. A világos, jól elrendezett terek, a napos udvar, valamint a csendes, zöld környezet igazán kellemes pihenést biztosítanak. Kiváló lehetőség azoknak, akik saját ízlésükre formálnának egy jól elhelyezkedő nyaralót. Parkolás az udvarban megoldott, a híres Zsóry Gyógy- és Strandfürdő mindössze néhány perc sétára található, ideális hely azoknak, akik szeretik a kényelmet és a nyugalmat. Kiváló választás lehet állandó lakhatásra, nyaralónak vagy akár befektetésnek is mivel a fejújítás után könnyen kiadható a fürdő közelsége miatt. További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Ügyfeleinknek igény esetén kedvező hitelfeltételekkel hitelt, megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: M314341

Tulajdonságok

Típus: