+17 fotó
Hirdetéskód: 7974765
Referenciaszám: T037606
Frissítve: 8 napja
Siófok eladó kertes ház 100 m² alapterületű: 72 millió Ft
72 millió Ft
720 ezer Ft/m²
100 m²
1600 m²
3 szoba
Nagy Telek Konténerházzal Foki hegyen !
Eladásra Kínálunk Siófok Foki hegyi részén egy egyedi elgondolásból született rengeteg hasznosítási lehetőséggel ellátott ingatlant.
Jellemzői:
-100 nm lakrész 2 háló , nappali +konyha, fürdőszoba +WC, terasz.
-81 nm terasz viakolorral lerakva, bronz polikarbonát tetővel fedve, 2000 nm telekkel.
-A területen egy 60 nm pince és egy 16 nm es tégla kis épület is található.
-A telek 4 szintes eltolással külön udvar résszel ellátott, autóval körbe autózható.
-Saját kis folyóparti rész, vadregényes zöld világ a város szívében.
- Vezetékes víz és villany bevezetve a csatorna emésztő gödörrel megoldva.
-A konténer jellegéből adódóan , bármikor teljesen átalakítható ( belső falak) illetve 2 szinttel bővíthető, a képzelet szárnyalhat a kialakításnál.
- Az ár a teljes berendezést, bútorzatot tartalmazza.
-Fűtése: villany
Érdemes megtekinteni saját szemmel látni, ez egy nem mindennapi lehetőség!
Tekintsük meg együtt!
Siófok városközpontja és a Balaton-part 15 perces sétával elérhető, M7 autópálya felhajtó 5 perces autóútra található.
Bővebb információkért, akár más telek vagy ingatlanok ajánlatáért keressen az elérhetőségeimen, ha nem érne el visszahívom!
telek, Siófok, Foki hegy, konténerház, zóld
Tulajdonságok
Kertes ház
Elektromos
2024
81 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
309 855 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6